Thrash Nightmare 5 - Písek

Blíží se thrashmetalový svátek v Písku. Letos tam z časových důvodů nebude distro s vinyly z naší nabídky. ALE: na koncert se v průběhu večera dostavím. Kdo si nějaké desky vybere z internetového obchodu, rád je přivezu. Stačí dát vědět do 28.10. odpoledne, kdo co bude chtít. Nabídka je poměrně široká.

Debut Six Degrees of Separation po 15 letech na vinylu

 Vinylového vydání se letos dočkalo první album Six Degrees of Separation z roku 2002. Kapela s nezaměnitelným stylem se od té doby zařadila mezi tuzemskou metalovou špičku.

 

 

Třetí deska Root opět na vinylu

Po vyprodání předchozí reedice se opět na vinylu objevila třetí deska Root - The Temple in the Underworld. Vyšla ve formátu LP + 7" v lakovaném otevíracím obalu a o vydání se zasloužil Nasphyr Personal Daemon.

 

 

 

HYPNOS

LP Hypnos - The Whitecrow už v prodeji.

The new Hypnos LP - The Whitecrow already available.

Nová deska Antigod vyšla na vinylu

Ve spolupráci s několika dalšími labely vyšlo u Monster Nation aktuální album Antigod. Nahrávka Wareligion nabízí thrash metal, ale s příměsí death metalu, protože minulost v Disfigured Corpse v sobě chlapci pořád mají.

Laid to Waste

Na červeném vinylu vyšla deska Laid to Waste. Jedna z nejlepších domácích thrash metalových nahrávek. O vydání se zasloužilo vydavatelství Support Undergroud, jehož tituly máme všechny v distribuci (Majster Kat, Catastrofy).

Gang Live 1989

Koncertní nahrávka z roku 1989 byla druhým demem Törru. Dlouho kolovala jen na kazetách, které si lidi vzájemně nahrávali. Před deseti lety vyšla na cd a v listopadu 2015 poprvé i na vinylu.

 

 

 

Kladivo na čarodějnice

   Legendární demo Törru z roku 1987 Witchhammer vyšlo před několika dny na samostatném LP. Jde o nahrávku, která utvářela dějiny československého metalu a jejíž vliv lze stěží slovy docenit. V roce 2007 sice vyšla na speciálním výročním dvojalbu (spolu s dalšími nahrávkami), ale to je už dávno vyprodané. U nás tehdy ještě vinyly představovaly kuriozitu či spíše přežitek, proto většina nákladu skončila ve sbírkách zahraničních příznivců Törru. Mnoha domácím (a mezi nimi i novým) sběratelům prostě chybí. Právě proto nyní vychází toto demo opět na LP, tentokrát samostatně a s nově udělaným obalem a vnitřní přílohou.

 

Big Bossova sólovka vyryta do vinylu

Psal se rok 1998. Root tou dobou byli někde mezi existencí a neexistencí. Big Boss něco vymyslel, nahrál a vyšlo to na cd. Viděno s odstupem, jeho sólovka Belial´s Wind má podle některých blíž k Root, než pozdější tvorba Root. Podle jiných to s Root nemá nic společného.

Masters Hammer - Vagus Vetus

O vinylovém bestselleru na domácí metalové scéně bylo rozhodnuto už při úvahách o jeho vydání. A začátkem září vyšel. Nové album Masters Hammer je tedy k dostání i na vinylu.

Další informace