Monster Nation - e-shop

Za skvělé ceny vám v našem eshopu Monster Nation již od roku 2003 nabízíme na vinylu český i zahraniční metal všech podob. Úzké zaměření na jeden žánr (metal) a jeden typ nosiče (vinyl) nám umožňuje poskytovat nepřeberné a stále se zvětšující množství titulů. V nabídce Monster Nation jsou přitom jen desky, které máme skladem a jsme připraveni je ihned odeslat.

 

Opět jsme nuceni navýšit ceny poštovného (do konce února necháme doběhnout původní ceny, ale od března 2023 budou stanoveny takto):

Zásilkovna ČR 90 kč (dobírka 120 kč)
Zásilkovna SVK 120 kč (dobírka 150 kč)

Pošta ČR 80 kč (dobírka 110 kč)

 

Nadále zůstává poštovné zdarma:

U objednávek nad 1800 Kč je poštovné v rámci ČR zdarma.
U objednávek nad 2000 Kč (tj. kolem 83 eur, v závislosti na aktuálním kurzu) je poštovné v rámci SR zdarma.

 

 

Když metal, tak na vinylu.

Monster Nation - label

Vydavatelské aktivity Monster Nation se zaměřují především na domácí scénu. Zde přitom nejde primárně o kvantitu, ale o kvalitu. Snažíme se na vinylových deskách vydávat to nejlepší a zejména pak tituly, které na LP formátu ještě nevyšly.

Vydali jsme pro vás např. šest alb Rootu, šest Törru, šest Krabathoru, čtyři Hypnos, dvě Debustrolu, ale třeba i Sax, dvakrát Titanic, SSOGE, Tortharry, Calibos a další ...

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Nejnovější přírůstky v eshopu

Volba měny